Ana içeriğe geç

SEO Paketleri & SEO Fiyatları

SEO Paketleri ve SEO fiyatları; Arama motoru optimizasyonu hizmetimiz Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında ilk sayfayı hedeflemektedir. SEO fiyatları kapsamında belirlenen SEO paketleri, özgün ve kaliteli çalışmalardan oluşmaktadır.

SEO'ya Genel BakışSEO'ya Genel Bakış

Aylık Seo Paketleri

SEO Paketleri aylık olarak 4 paket halinde sunulmaktadır. Bunlar standart, zorlu, e-ticaret ve ileri seviye olarak ihtiyaçlarınıza göre önerilir. SEO paketleri ve SEO fiyatları anahtar kelimeleriniz detaylı şekilde incelendikten sonra size sunulur. Standart fiyatlar temsilidir ve uygunluk derecesine göre uzmanlarımız önermektedir.

Geleceğinize Yatırım Yapın

Gelişmiş Seo çözümlerimiz ile firmanızın arama motoru ağında tanıtımını yapmakta ve bu yönde en iyi çözümleri sunmaktayız. Herkesin bir müşteri potansiyeli olduğunu biliyoruz. İşte biz Web Şehri olarak reklam giderlerinizi Uygun SEO fiyatları kapsamında minimum seviyeye indirerek hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

SEO Danışmanlığı

Seo Ajansı ve Seo Uzmanı olarak daha güçlü araçlar ve kaliteli çalışmalarımızla bünyemizde ki firmalara ve bireysel kullanıcılara en ideal SEO hizmetini en ideal SEO fiyatlarına sunmaktayız. Özgün Seo hizmetlerimizle her bütçeye uygun SEO paketlerimizi inceleyiniz.

SEO Paketleri

Standart SEO fiyatlarımız ve standart SEO paketlerimizi ve müşterilerimizin yorumlarını inceleyerek daha net kararlar verebilirsiniz. Tescilli SEO sürecimiz ve arama motoru optimizasyonu stratejimiz ile sürekli olarak oyunun kurallarını değiştiren sonuçlar uygulamaktayız. Kapsamlı araştırmalara, verilere ve sayfadaki teknik web sitesi iyileştirmelerine dayanarak organik sıralamanız için gerekli olan tüm hizmetleri sunmaktayız. SEO fiyatları konusunda net bilgiler almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha gelişmiş SEO Stratejisi ile ilk sayfa mümkün!

Anahtar Kelime Araştırması

Sektör araştırması, her SEO kampanyasının başlangıcıdır. Bu araştırma ve analiz, müşterilerinizin ne aradığını ve arama sorgularının iş ihtiyaçları, alışveriş alışkanlıkları veya şirketinizin çözebileceği servis, sorun noktaları hakkında ne gösterdiğini belirlememize yardımcı olacaktır. Anahtar kelime ve site denetimi, arama motoru trafiğini artırmanın temelidir.

Dönüşüm Oranı (DOO)

Web sitenize giriş yapan ziyaretçileri odak sayfalara anında ulaşabilmesi SEO kampanyası için çok önemlidir ve yatırım getirisini ve işletme gelirini artırır. DOO, bir SEO kampanyasının ayrılmaz bir parçasıdır. Müşterilere hedef sayfayı teşir etmek ve zaman harcamadan size ulaşmalarını sağlamak DOO'nun temel parçasıdır.

Teknik Site Optimizasyonu

Teknik arama motoru optimizasyonu (Sayfa İçi SEO), kodun düzenlenmesi, sayfa içi metin yerleştirmeleri, görüntüleri ve site medyasını optimize ederek bir web sitesinin görünürlüğünü artırmayı ifade eder. Bunlar, arama motoru sıralamasını artırmak için çevrimiçi görünürlüğü etkileyen, veriye dayalı ve test edilmiş site değişiklikleridir.

Detaylı Raporlama & Sunum

Veri odaklı bir şirket olarak, kampanya başarısını değerlendirmek ve gelecekteki pazarlama görevlerini planlamak için her ay analitiğe yakından bakıyoruz. Hem uzun vadeli hem de kısa vadeli internet pazarlama hedeflerini değerlendiriyor ve kullanıcı istatistiklerini dikkatlice inceleyerek kampanya ayarlamaları yapıyoruz.

Yükselme Garantisi

Seo çalışmaları başladığı andan itibaren sitenizin yükselişine anlık olarak şahit olacaksınız.

Uzman Desteği

Seo hizmetleriniz boyunca uzmanlarımızdan 7/24 tüm konularla ilgili bilgi ve destek alabilirsiniz.

Şeffaflık

Web siteniz üzerinde yapılan tüm Seo çalışmalarını panelinizden anlık olarak takip edebileceksiniz.
SEO Paketleri web sitelerinize uygulanan ve Arama motorları için özel çalışmalar sunan bir hizmettir

SEO Paketleri web sitelerinize uygulanan ve Arama motorları için özel çalışmalar sunan bir hizmettir

İçerik Analizleri

Google, anahtar kelimeleri değil web sayfalarını sıralar. İçerik, en iyi web sayfalarının arkasındaki itici faktördür. Bir arama sorgusunu doğru bir şekilde çözen, tüketicilere değerli bilgiler sunan veya bir tüketicinin daha bilinçli kararlar almasına veya satın almasına yardımcı olabilecek web sayfaları, satış sayfalarından daha üst sıralarda yer alır. SEO Paketleri, sayfa yapısına, içeriğine ve diğer düzenlemeleri sitenizde sağlayarak daha üst sıralara çıkmanızı sağlamaktadır.

SEO Paketleri İçeriği

SEO Neden Önemlidir?

SEO, bir arama motorunda trafik oluşturmak için bir web sitesinin görünürlüğünü artırmaya yönelik tasarlanmış, sürekli değişen bir internet pazarlama stratejisidir. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) , özgün veya doğal çevrim içi aramada daha yüksek sıralama oluşturarak web sitesi trafiğine doğrudan artırmaktadır. Hedeflenen anahtar kelimeler veya kelime öbekleri için bir site sıralaması ne kadar yüksek olursa, potansiyel trafik o kadar fazla üretilebilir ve bu da, potansiyel müşteri oluşturmayı ve çevrimiçi satışları artıran daha yüksek dönüşüm oranlarıyla sonuçlanır.

Daha Fazlası

Backlink Paketleri

Kaliteli backlink paketleri yüksek geri dönüşümlü olup profesyonel uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hit Paketleri

Uygun fiyatlarla kaliteli ziyaretçi satın almanın en basit yolu, web sitenizin trafiğini artırır.

Teklif İste

Seo ve Web tasarımlarınız için özel bir teklif alınız.

×