Makaleler

Seo Nedir, Ne İşe Yarar Nasıl Yapılır

By Haziran 14, 2019Nisan 21st, 2020No Comments

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Seo nedir Seo ne işe yarar bu konuda kısa ve basit cevaplarla bu kelimeyi ve işlevini anlatmaya çalışacağız. Günümüzde popüler bir hale gelen Seo (Arama motoru optimizasyonu) sayesinde firmalar yada bireysel kullanıcılar artık bu konuda daha fazla istekte bulunmaktalar.

Peki Seo Nedir?

Seo Arama motorlarına (Google, Yandex, Bing vb.) içeriklerinizi, ürünlerinizi veya blog yazılarınızı daha düzgün bir şekilde sunmanız için yapılan çok kapsamlı bir çalışma hizmetidir.

Her gün, her hafta, her ay düzenli bir şekilde reklamlara para ödemek zorunda kalan firmaların yada bireysel kullanıcıların reklam maliyetlerini minimum düzeye düşürmektedir.

Web sitelerinize yönelik yapılan kaliteli Seo çalışmalarında ilk sayfalara çıkma olasılığınız çok yüksektir. Organik ve manuel Seo çalışmaları kalıcılık içermekle birlikte emek gerektiren bir hizmettir.

Bir Seo hizmeti aldığınız da buna ek olarak backlink hizmetleri, organik hit servisleri gibi artı özelliklerde eklenebilir. Bu özellikler kalıcılık ve hızlı bir şekilde ilk sayfaya çıkmanız konusunda yardımcı olabilir.

Seo’da En Önemli Unsurlar

Seo hizmetinde en önemli unsur kaliteli ve manuel girilen içeriklerdir. Bu içerikler linklerle resimlerle, alakalı ve özgün yazılarla desteklenmelidir. Bunun haricinde kodlama yapınız, site hız ve onarım durumu, entegrasyon işlemleriniz gibi sayabileceğimiz bir sürü çalışma gerektiren konularıda barındırmaktadır.

İkinci ve diğer bir önemli unsur ise düzgün bir şekilde oluşturulmuş site haritasıdır. Site haritanız arama motorlarının botları tarafından bir yol haritası olarak algılanır. Bu nedenle bu dosyanızın iyi bir şekilde işlenmiş olması gerekmektedir.

Seo Paketleri

Seo Fiyatları

Backlink Paketleri

Hit Paketleri

Özel olarak Seo fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz yada Seo teklif formumuzu kullanarak gerekli bilgileri doldurup bize gönderin bu sayede size Seo teklifi gönderebiliriz.

Seo Teklif Formu

Aklınıza takılan bir şeyler mi var? burayı tıklayınız

Ajans: +90 546 783 19 81
Ajans: +90 532 328 41 11
Ajans: +90 553 470 8127

© 2019 Web Şehri Seo Ajansı