Ana içeriğe geç

Seo Fiyatları Web Şehri

Seo fiyatları anahtar kelimelerinizin popülerlik derecesine göre hesaplanmaktadır. Standart SEO fiyatlarımız 4 ayrı paket halinde sunulmaktadır. Bu paketler standart, zorlu, e-ticaret ve full olarak sitelerinizin ihtiyacına göre önerilmektedir.

Fiyatlara Genel BakışFiyatlara Genel Bakış

Aylık Seo Fiyatları

Fiyatlarımız aylık olarak 4 paket halinde sunulmaktadır. Bunlar standart, zorlu, e-ticaret ve ileri seviye olarak ihtiyaçlarınıza göre önerilir. SEO fiyatları anahtar kelimeleriniz detaylı şekilde incelendikten sonra size sunulur. Standart fiyatlar temsilidir ve uygunluk derecesine göre uzmanlarımız önermektedir.

Güvenilir Bir Ajans mı Arıyorsunuz?

SEO ajansı olarak sunmuş olduğumuz hizmet Google Hizmet Şartları‘na %100 uygun bir şekilde gerçekleşmektedir.

Etik Bir SEO Ajansıyız

SEO ajansı olarak, tüm dijital pazarlama hizmetlerimizde Google kurallarına bağlıyız. Etik olmayan çalışma biçimleri yada araçlarını kesinlikle kullanmıyoruz.

Güven ve Dürüstlük

Web Şehri SEO Ajansını üst düzey bir arama motoru optimizasyonu ajansı haline getiren tek şey "Güvendir". Lütfen öncelikle referanslarımızı inceleyiniz.

Geleceğinize Yatırım Yapın

Gelişmiş Seo çözümlerimiz ile firmanızın arama motoru ağında tanıtımını yapmakta ve bu yönde en iyi çözümleri sunmaktayız. Herkesin bir müşteri potansiyeli olduğunu biliyoruz. İşte biz Web Şehri olarak reklam giderlerinizi Uygun SEO fiyatları kapsamında minimum seviyeye indirerek hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

SEO Danışmanlığı

Seo Ajansı ve Seo Uzmanı olarak daha güçlü araçlar ve kaliteli çalışmalarımızla bünyemizde ki firmalara ve bireysel kullanıcılara en ideal SEO hizmetini en ideal SEO fiyatlarına sunmaktayız. Özgün Seo hizmetlerimizle her bütçeye uygun SEO paketlerimizi inceleyiniz.

SEO Paketleri

Standart SEO fiyatlarımız ve standart SEO paketlerimizi ve müşterilerimizin yorumlarını inceleyerek daha net kararlar verebilirsiniz. Tescilli SEO sürecimiz ve arama motoru optimizasyonu stratejimiz ile sürekli olarak oyunun kurallarını değiştiren sonuçlar uygulamaktayız. Kapsamlı araştırmalara, verilere ve sayfadaki teknik web sitesi iyileştirmelerine dayanarak organik sıralamanız için gerekli olan tüm hizmetleri sunmaktayız. SEO fiyatları konusunda net bilgiler almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha gelişmiş SEO Stratejisi ile ilk sayfa mümkün!

Anahtar Kelime Araştırması

Sektör araştırması, her SEO kampanyasının başlangıcıdır. Bu araştırma ve analiz, müşterilerinizin ne aradığını ve arama sorgularının iş ihtiyaçları, alışveriş alışkanlıkları veya şirketinizin çözebileceği servis, sorun noktaları hakkında ne gösterdiğini belirlememize yardımcı olacaktır. Anahtar kelime ve site denetimi, arama motoru trafiğini artırmanın temelidir.

Dönüşüm Oranı (DOO)

Web sitenize giriş yapan ziyaretçileri odak sayfalara anında ulaşabilmesi SEO kampanyası için çok önemlidir ve yatırım getirisini ve işletme gelirini artırır. DOO, bir SEO kampanyasının ayrılmaz bir parçasıdır. Müşterilere hedef sayfayı teşir etmek ve zaman harcamadan size ulaşmalarını sağlamak DOO'nun temel parçasıdır.

Teknik Site Optimizasyonu

Teknik arama motoru optimizasyonu (Sayfa İçi SEO), kodun düzenlenmesi, sayfa içi metin yerleştirmeleri, görüntüleri ve site medyasını optimize ederek bir web sitesinin görünürlüğünü artırmayı ifade eder. Bunlar, arama motoru sıralamasını artırmak için çevrimiçi görünürlüğü etkileyen, veriye dayalı ve test edilmiş site değişiklikleridir.

Detaylı Raporlama & Sunum

Veri odaklı bir şirket olarak, kampanya başarısını değerlendirmek ve gelecekteki pazarlama görevlerini planlamak için her ay analitiğe yakından bakıyoruz. Hem uzun vadeli hem de kısa vadeli internet pazarlama hedeflerini değerlendiriyor ve kullanıcı istatistiklerini dikkatlice inceleyerek kampanya ayarlamaları yapıyoruz.

Yükselme Garantisi

Seo çalışmaları başladığı andan itibaren sitenizin yükselişine anlık olarak şahit olacaksınız.

Uzman Desteği

Seo hizmetleriniz boyunca uzmanlarımızdan 7/24 tüm konularla ilgili bilgi ve destek alabilirsiniz.

Şeffaflık

Web siteniz üzerinde yapılan tüm Seo çalışmalarını panelinizden anlık olarak takip edebileceksiniz.