Haberler

En İyi Seo Uzmanı ve Seo Ajansı

Yazar Ekim 11, 2019 Şubat 3rd, 2020 Yorum Yok

İyi bir Seo uzmanı veya ajansı nasıl anlaşılır?

Bilindiği üzere bir çok Seo uzmanına veya Seo ajansına göre en iyi Seo hizmeti sunan kendileridir.  Bu konuda şüphesiz kimse biz kötü bir Seo uzmanı veya ajansıyız demez. Peki iyi bir Seo hizmeti sunan uzmanı veya ajansı nasıl değerlendirebiliriz?

Sizler için en iyi Seo uzmanında ve ajansında olmazsa olmazları bir araya getirdik. Bu sıralamanın temel başlıklarını okuyarak Seo hizmeti sunan bir uzmanın veya ajansın ne kadar etkili ve kaliteli bir iş çıkardığını anlayabilirsiniz.

1. Referansları

Seo hizmeti sunan bir uzmandan veya ajanstan istemeniz gereken en önemli şeydir. İlk sayfaya çıkardığı referanslarını sizinle paylaşması gerekmektedir. Bu konuda paylaşılan referanslar sizin için bir güven niteliğindedir.

2. Yol Haritası

İşe başlamadan önce bir yol haritasının hazırlanması gerekmektedir. Bu hizmet uzmanın kendi çalışma mantığına göre hazırlanır ve kesinlikle yapılacak olan işlemlerin önceden detaylı bir raporu ortaya çıkarılmalıdır.

3. Şeffaflık

Bir uzman müşterisine karşı her zaman şeffaf olmalıdır. Yapılan çalışmaları detaylı bir şekilde sizinle paylaşmalıdır. Bu durum öncelikle web sitenizde yapılan işlemleri görmeniz açısında önem arz etmektedir.

4. Analiz İşlemleri

Analiz işlemleri Seo hizmetinde önemli bir araştırma mantığıdır. Web siteleri için yapılan Seo işlemleri belli başlı bazı rakip sitelere göre hazırlanır. İlk sıralarda olan rakiplere göre daha güçlü Seo çalışmalarının yapılabilmesi için analiz işlemleri gerekmektedir. Bu araştırma işlemleri içerisinde anahtar kelime analizleri, bulunduğunuz sektör analizi ve bu sektörde ilk sıralara çıkan rakip site analizi bulunmaktadır.

5. Öneriler

Kaliteli Seo hizmeti sunan ve en iyi Seo uzmanı olduğunu iddia eden firmalar yada uzmanlar ortaya yeni öneriler ve fikirler sunmalıdır. Bir web sitesinin nasıl daha iyi yerlere gelebileceği konusunda yeni içerikler oluşturabilmelidir. Yalnızca standartların içerisinde bir Seo çalışması yeteri kadar verim sağlayamaz.

6. Optimizasyon İşlemleri

Arama motorları için en önemli unsurlardan olan bu işlem Web sitelerinizin ilk sayfalarda çıkması için hayati önem teşkil etmektedir. Yavaş bir site arama motorlarında ilk sıralara çıksa dahi kullanıcılarınızın, müşterilerinizin sinirlerini bozabilecek bir sorundur. Seo uzmanı bu işin çözümü konusunda deneyimli ve bilgi sahibi olmalıdır.

7. Özgün İçerikler

Bir web sitesinin ilk sayfaya ve ilk sıralara çıkması için gerekli olan en önemli işlem özgün içeriklerdir. Arama motorları bu içeriklerle donatılmış ve kaliteli bir sayfa yapısını kısa zamanda ilk sıralara çıkarabilmektedir. Özgün içerikler sayesinde bir site uzun zaman boyunca ilk sayfada hatta ilk sıralarda kalabilir. Bu nedenle Seo hizmeti sunan firma yada uzmanların kesinlikle bu işlemi titizlikle yapmaları gerekmektedir.

8. Alt Yapı Çözümleri

Seo işlemlerinde çok daha iyi verimler alabilmek için Seo uzmanı gerektiğinde web sitesinin kodlama yapısında da değişiklikler yapabilmelidir. Daha dinamik daha modern bir tasarım sunabilmesi kaliteli bir Seo uzmanı olduğu anlamına gelmektedir.

Bu listedeki temel başlıklar Seo hizmeti sunulurken yapılması gereken en önemli unsurlardır. Bunlardan birisi dahi yapılmadığında Seo kalitenizde yeterli verim alamazsınız. Bu nedenle bir Seo firması mutlak suretle bunları yapmak zorundadır.

Evet biz bunların tümünü ve daha fazlasını gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle en iyi Seo uzmanı ve ajansı biziz 🙂

Cevapla

Aklınıza takılan bir şeyler mi var? burayı tıklayınız

Ajans: +90 553 470 8127
Ajans: +90 216 309 6042

© 2019 Web Şehri Seo Ajansı