Sepet

Haberler

En İyi Seo Uzmanı

Yazar Ekim 11, 2019 Yorum Yok

En İyi Seo uzmanı hangisi veya nasıl anlaşılır?

Çoğu Seo uzmanına göre en iyi Seo uzmanı kendisidir.  Bu konuda şüphesiz kimse biz kötü bir Seo uzmanıyız, Seo firmayız, demez. Peki iyi bir Seo uzmanını nasıl tespit edebilirsiniz.

Sizler için en iyi Seo uzmanında olmazsa olmazları bir araya getirdik. Bu sıralamanın temel başlıklarını okuyarak Seo hizmeti sunan Seo uzmanının ne kadar kaliteli olduğunu ve ne kadar iyi iş çıkardığını anlayabilirsiniz.

1. Referansları

Seo hizmeti sunan bir Seo uzmanından istemeniz gereken en önemli şeydir. İlk sayfaya çıkardığı referanslarını sizinle paylaşması gerekmektedir. Bu konuda paylaşılan referanslar sizin için bir güven niteliğindedir.

2. Yol Haritası

İşe başlamadan önce bir yol haritasının hazırlanması gerekmektedir. Bu Seo hizmeti sunan Seo uzmanının kendi çalışma mantığına göre hazırlanır ve kesinlikle yapılacak olan işlemlerin önceden detaylı bir raporu ortaya çıkarılmalıdır.

3. Şeffaflık

Bir Seo uzmanı müşterisine karşı her zaman şeffaf olmalıdır. Yapılan çalışmaları detaylı bir şekilde sizinle paylaşmalıdır. Bu durum öncelikle web sitenizde yapılan işlemleri görmeniz açısında önem arz etmektedir.

4. Analiz İşlemleri

Analiz işlemleri Seo hizmetinde önemli bir araştırma mantığıdır. Web siteleri için yapılan Seo işlemleri belli başlı rakip sitelere göre hazırlanır. İlk sıralarda olan rakiplere göre daha güçlü Seo çalışmalarının yapılabilmesi için analiz işlemleri gerekmektedir. Bu araştırma işlemleri içerisinde anahtar kelime analizleri, bulunduğunuz sektör analizi ve bu sektörde ilk sıralara çıkan rakip site analizi bulunmaktadır.

5. Öneriler

Kaliteli Seo hizmeti sunan ve en iyi Seo uzmanı olduğunu iddia eden firmalar yada uzmanlar ortaya yeni öneriler ve fikirler sunmalıdır. Bir web sitesinin nasıl daha iyi yerlere gelebileceği konusunda yeni içerikler oluşturabilmelidir. Yalnızca standartların içerisinde bir Seo çalışması yeteri kadar verim sağlayamaz.

6. Optimizasyon İşlemleri

Arama motorları için en önemli unsurlardan olan bu işlem Web sitelerinizin ilk sayfalarda çıkması için hayati önem teşkil etmektedir. Yavaş bir site arama motorlarında ilk sıralara çıkamaz ve kullanıcılarınızın, müşterilerinizin de sinirlerini bozabilecek bir sorundur. Seo uzmanı bu işin çözümü konusunda deneyimli ve bilgi sahibi olmalıdır.

7. Organik İçerikler

Bir web sitesinin ilk sayfaya ve ilk sıralara çıkması için gerekli olan en önemli işlem organik içeriklerdir. Arama motorları organik içeriklerle donatılmış ve kaliteli bir sayfa yapısını kısa zamanda ilk sıralara çıkarabilmektedir. Organik içerikler sayesinde bir site uzun zaman boyunca ilk sayfada hatta ilk sıralarda kalabilir. Bu nedenle Seo hizmeti sunan firma yada bireylerin kesinlikle bu işlemi titizlikle yapmaları gerekmektedir. Organik içeriklere doğru bir şekilde işlenmiş anahtar kelimeler sayesin de rakiplerinizi alt edebilirsiniz.

8. Alt Yapı Çözümleri

Seo işlemlerinde çok daha iyi verimler alabilmek için Seo uzmanı gerektiğinde web sitesinin kodlama yapısında da değişiklikler yapabilmelidir. Daha dinamik daha modern bir tasarım sunabilmesi kaliteli bir Seo firması olduğu anlamına gelmektedir.

Bu listedeki temel başlıklar Seo hizmeti sunulurken yapılması gereken en önemli unsurlardır. Bunlardan birisi dahi yapılmadığında Seo kalitenizde yeterli verim alamazsınız. Bu nedenle bir Seo firması mutlak suretle bunları yapmak zorundadır.

Evet biz bunların tümünü ve daha fazlasını gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle en iyi Seo uzmanı biziz 🙂

Cevapla

WEB ŞEHRİ SEO AJANSI

20 YILDIR TÜRKİYE’NİN SEO UZMANI

Telefon: 0216 305 61 31 / 0553 470 81 27
E-mail: bilgi@websehri.com
Adres: Bağdat Caddesi NO:613 Cevizli Maltepe / İstanbul

© 2019 Web Şehri & Asya Creative